mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Harrachov – Krkonoše

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Areál Harrachov je jedním z nejkrásnějších a také bohužel nejdražších středisek zimních sportů v České republice. Harrachov leží v malebném údolí říčky Mumlavy v nejzápadnější části Krkonoš.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Harrachov disponuje 1 vlekem a 3 lanovkami, lyžovat pak můžete na sjezdovkách všech druhů obtížnosti o celkové délce přes 7 km. Harrachov je také známým místem pořádání skokanských soutěží včetně světových pohárů a mistrovství světa.

V Harrachově se nachází i množství menších soukromých vleků a sjezdovek. Naleznete zde lyžařské školy, půjčovny lyží, občerstvení, restaurace, kino, muzea, tenisové kurty a mnohé další.

Harrachov je rozdělen na tři samostatné ski areály: Čertova hora, Zákoutí a Amálka. Těšit se můžete na tratě všech stupňů obtížnosti, upravované a uměle zasněžované.

Pro milovníky běžeckého lyžování je připraveno několik běžeckých tratí různých délek a obtížností. Skiareál Harrachov umožňuje přístup snowboardistům na všechny sjezdovky a zároveň zde mohou využívat i všechny lanové dráhy a vleky.

K dispozici je i večerní lyžování. Ski areál Harrachov je pro skoky na lyžích vybaven kompletní sestavou osmi skokanských můstků. Sjezdovky Harrachov jsou na vysoké úrovni jak z hlediska poskytovaných služeb, tak i z hlediska technické vybavenosti celého zimního areálu pro zimní sporty.

Zdroj fotek: www.skiareal.com


GPS souřadnice

50.77297, 15.42594 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 46' 22.692'', E 15° 25' 33.384''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu