mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůAquapark Špindlerův Mlýn

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...
Orientační mapka výletu

Aquapark Špindlerův Mlýn nabízí příjemnou a pohodovou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. Aquapark se nachází za centrem Špindlerova Mlýna v klidové části v blízkosti sedačkové lanovky Medvědín/Horní Mísečky.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ideální spojení lyžování s koupáním jistě potěší nejednoho návštěvníka této překrásné lokality. Aquapark Špindlerův Mlýn je umístěn v nádherném prostředí hor, obklopen lesy a nedotčenou přírodou. Těšit se můžete na velkou a malou vířivka, AQUAbike, divokou řeku, saunu, páru a mnohé další atrakce. Tobogány jsou dlouhé 72,5 a 68,4 metrů, člunový 55 metrů.

V bazénech jsou k dispozici různé masážní trysky i perličková masážní lůžka, která Vám příjemně uvolní celé vaše tělo. Nenechte si ujít příjemný odpočinek po celodenním lyžování či horských túrách. Především dospělí si rychle v tomto parku oblíbí relaxační a regenerační masáže. Hotel s aquaparkem je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro milovníky lyžování a ostatních zimních sportů, ale i pro vyznavače letní turistiky a pro všechny, kteří vyhledávají kvalitní wellness pobyty.

Pro malé děti je k dispozici hříbek s padající vodou, stříkající ucpávačku a nerezový bezpečnostní skluz. Občerstvení se nachází přímo u bazénu. Parkování pro vaše vozidla je zajištěno na uzavřeném parkovišti a to zcela zdarma.

AQUA Park Špindlerův Mlýn s.r.o.
Špindlerův Mlýn č.p. 300
543 51 Špindlerův Mlýn
Tel. +420 499 523 036
Web: http://www.aquaparkspindl.cz

Zdroj fotek: www.aquaparkspindl.cz


GPS souřadnice

50.734057, 15.6093632 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 44' 2.6052'', E 15° 36' 33.70752''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu