mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůAquapark Klášterec nad Ohří

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+7)
Loading...
Orientační mapka výletu

Pokud v okolí Klášterce nad Orlicí zvažujete koupání, zahrňte do svých představ i akvapark přímo v Klášterci nad Ohří. Nabízí velkou řadu atrakcí a celou řadu dalších volnočasových aktivit.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Venkovní areál aquaparku v Klášterci nad Ohří, vybudovaný v roce 1998,  je plný zajímavých atrakcí. Pro návštěvníky je zde připraveno celkem osm vodních ploch.  Zajímavou adrenalinovou výzvou může být například čtvrtý nejdelší tobogán v Česku – jízda celkem 128 metrovým tobogánem zajisté osloví. Pro méně odvážné jsou připraveny ještě další 2 menší tobogány či další adrenalinové atrakce – například divoká řeka.

Nechybí ani klasické součásti akvaparků – hříbky pro vodní relaxaci, plavecký bazén 25 metrů, skokanská věž s prknem, vířivka a dětské bazény – ty tu jsou celkem dva. První pro větší děti s můstkem a skluzavkami a druhý pro nejmenší neplaváčky. V mezičase lze využít hřiště na plážový volejbal či plážový fotbal, stolů na pingpong, petanque, minigolf, ruské kuželky či můžete vybít přebitečnou energii na trampolíně.

Areál je stavěný jako celodenní program, nechybí tedy ani možnosti občerstvení a potřebné sociální zázemí. Děti mohou využít rozsáhlé travnaté plochy a přístupného pískoviště.

Otevírací doba – květen – září (dle počasí) od 9,00 do 19,00 hodin
V případě teplého počasí je provozováno i noční plavání.

Aquapark Klášterec nad Ohří
Telefon 474 375 963
E-mail aquapark@seznam.cz


GPS souřadnice

50.390278, 13.173333 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 23' 25.0008'', E 13° 10' 23.9988''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu
Čtěte:   Ski areál Český Jiřetín, Krušné hory

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu