mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůRajské ostrovy Děčín

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+3)
Loading...
Orientační mapka výletu

Rajské ostrovy je název nové samostatné expozice děčínské zoologické zahrady, která je v samostatné budově, v níž jsou vystavovány rostliny a živočichové ze vzdálených ostrovů Haity, Fiji Sulawesi, Karibiku včetně nádherného mořského akvária. Rajské ostrovy byly pro veřejnost otevřeny v roce 2006.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Dále jsou zde k vidění tvorové z jihovýchodní Asie, z pralesů i pouští. Na své si zde přijdou především milovníci ryb, plazů, obojživelníků a obyvatel tropických moří.

Celkem jsou pro Vás připraveny 4 patra, které Vám umožní pohled na vybrané světové oblasti, jejich faunu i floru. Celá prohlídka Rajských ostrovů v Děčíně je stylizovaná tak, aby si návštěvník připadal jako při cestě kolem světa. Staňtě se na chvilku mořeplavcem a objevitelem, který objeví překrásný svět na mořském dně, v mangrovovém pobřeží, pralesích a polopouštích.

Nezapomeňte navštívit i velice oblíbený ZooKlub, tato klubová místnost se stylizovaným nábytkem Vám nabízí možnost účastnit se různých výstav, besed či vyýkových programů ohledně přírody a cestování.

Těšit se můžete např. na tyto zvířata: klaun očkatý, krevety, lezci, varan mangrovový, perutýn ohnivýželva černavá, agama vodní, strašilky, krajta mřížkovaná a mnohé další.

Expozice Rajské ostrovy
Teplická 19
405 02 Děčín IV
Tel.: 412 531 531
Web: www.rajskeostrovy.cz

Otevírací doba:
září – duben: pondělí – neděle 9.00 – 18.00 hod.
květen – srpen: pondělí – neděle 9.00 – 19.00 hod.

Zdroj fotek: rajskeostrovy.cz


GPS souřadnice

50.7757719, 14.1981354 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 46' 32.77884'', E 14° 11' 53.28744''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu