mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůAquapark Kladno

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...
Orientační mapka výletu

Zavítejte s námi do kladenského aquaparku, který je vyhledávaný především rodinami s dětmi. Leží pouhých 25 km od hlavního města Prahy a nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Především sportovci ocení 25 metrů dlouhý plavecký bazén, kde jsou připraveny dráhy pro kondiční plavání.  Dalším lákadlem a velice oblíbenou zábavou je umělá jeskyni s vodními clonami,dvoudráhová skluzavka, kruhové koryto s divokou vodou, dětský bazén s hříbkem. Pro milovníky adrenalinu je připraven tobogán dlouhý 108 m, tobogán Kamikadze a šestnáctimetrová dvoudráhová skluzavka. Dospělí mohou navštívit různá masážní lůžka s vodními a vzduchovými tryskami, fitness, solárium a mnohé další.

V areálu aquaparku si nenechte ujít ani velice blahodárné účinky sauny nebo parní aroma kabiny. Aquapark Kladno nabízí pestrou zábavu za velice příznivé ceny a zvýhodněné permanentky, které se dají využít také na dalších sportovištích v Kladně. Právě v zimním období potřebuje naše tělo odpočinek a celkové zklidnění.  Hledáte-li příjemné zpestření zimních dnů, pak navštivte tento aquapark, kde zábava nikdy nekončí. Pokud preferujete klidnější prostřední, pak právě kladenský aquapark bude tou pravou volbou. Pro nejmenší je připraven dětský koutek, kde si vaše ratolesti jistě užijí spoustu zábavy.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.
Ulice Sportovců 818, Kladno
Tel.: 312 291 426
Web: www.aquapark-kladno.cz

Zdroj fotek: www.aquapark-kladno.cz


GPS souřadnice

50.1354841, 14.0871392 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 8' 7.74276'', E 14° 5' 13.70112''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu