mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůTermální koupaliště Velké Losiny

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+3)
Loading...
Orientační mapka výletu

Pojďte s námi navštívit jediné termální koupaliště v České republice. Udělejte si s rodinnou celodenní výlet za zdravím a dopřejte vašemu tělu odpočiněk. Koupel v léčivé  termální vodě skvěle působí na pohybové, nervové, respirační, kožní i oběhové nemoci.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Termální koupaliště je velice vyhledávánné nejen za účelem zlepšení svého zdravotního stavu, ale je výborné i z preventivních důvodů a také pro lidi, které lákají nové zkušenosti a žádné termální koupaliště dosud nenavštívili. Koupaliště ve Velkých Losinách je navrženo jako venkovní a jeho provoz jeho omezen pouze na teplé letní měsíce a to zpravidla od května do září.

Chystáte li se do těchto končin v chladnější části roku, pak můžete navštívit krytý termální bazén v lázeňském domě Eliška.  Pro napájení venkovního koupaliště je využíváno termálních pramenů s názvem Žerotín, které vyvěrají v nedalekých lázních. Termální Pramen Žerotín je sirná voda s léčivým účinkem. Kromě velkého plaveckého i relaxačního bazénu naleznete v areálu koupaliště rozlehlou travnatou plochu, která je určena k odpočinku i opalování.

Termální lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou.

Přímo u areálu termálního koupaliště zastavuje vláček Lázeňský expres, který Vás proveze po Velkých Losin. Navšívit s ním můžete zajímavá místa a dozvědět se něco o historii tohoto lázeňského města.

Termální lázně Velké Losiny
Lázeňská 323
788 15 Velké Losiny
Tel.: 583 394 111
Web: http://www.lazne-losiny.cz/

Otevírací doba:
Pondělí – neděle: květen, červen, září 10:00 – 18:00 hod.
Pondělí – neděle: červenec, srpen 09:00 – 19:00 hod.

Zdroj fotek: lazne-losiny.cz


GPS souřadnice

50.032894, 17.0386142 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 1' 58.4184'', E 17° 2' 19.01112''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu