mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Přemyslov – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Přemyslov patří mezi nejmodernější a nejnovější ski areál v Jeseníkách. Byl vybudován v letech 2006 až 2007. Areál leží  mezi obcemi Loučná nad Desnou a Nové Losiny v Přemyslovském sedle.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Přemyslov disponuje čtyřsedačkovou lanovkou, dvěma vleky a čtyřmi sjezdovkami. Všechny sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Samozřejmostí je též lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, ski servis, večerní lyžování, občerstvení a mnohé další. Těšit se můžete na 2,4 kilometrů denně upravovaného povrchu. Toto středisko je ideální jak pro začínající lyžaře, tak i pro pokročilé.

Milovníci bílé stopy jistě uvítají pravidelně upravované běžecké tratě  o délkách 3,5 a 10 km, ze kterých je nádherný výhled na horskou krajinu. Skiareál Přemyslov nabízí pro své návštěvníky i bezplatné parkoviště pro vozidla. Zakoupené pernamentky v tomto lyžařském středisku můžete použít i ve ski areálu Šindelná v Koutech nad Desnou. Tento areál nabízí komplexní vybavení pro zimní sporty. Při pěkném počasí si nenechte ujít překrásný výhled na Praděd.

Jeseníky díky své ideální poloze nabízejí opravdu pestré zimní radovánky. Na své si zde přijdou jak lyžaři,  snowboardisti, tak i běžkaři.

Zdroj fotek: www.skipremyslov.cz


GPS souřadnice

50.0992, 17.0783 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 5' 57.12'', E 17° 4' 41.88''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu