mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Šindelná, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Šindelná leží na okraji obce Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Středisko se nachází v nadmořské výšce 650 – 800 m n.m. a je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lyžaře začátečníky a pokročilé.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Šindelná nabízí svým návštěvníkům 3 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují dva vleky a pro ratolesti je k dispozici jeden dětský vlek. Přepravní kapacita vleků je 1700 osob/hod., užijte si pohodové lyžování bez dlouhých front. Sjezdové tratě jsou v délce 500m červená, 260m modrá a žlutá dětská je v délce 150m. Samozřejmostí je večerní lyžování, občerstvení, parkoviště až pro 80 vozidel zdarma, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská a snowboardová škola a mnohé další.

V blízkosti areálu můžete využít upravované běžecké tratě o celkové délce 30 km. Nenechte si ujít překrásnou malebnou krajinu Jeseníků. Skiareál Šindelná je přístupný ze silnice 1. třídy Šumperk – Jeseník. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde si mohou vyzkoušet různé překážky. Jeseníky nabízejí moderní lyžařská střediska a ideální podmínky pro všechny druhy zimních sportů. Na své si zde přijdou jak příznivci sjezdového lyžování, tak i snowboardisti a běžkaři.

Zdroj fotek: www.skiprosport.cz


GPS souřadnice

50.1008, 17.1164 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 6' 2.88'', E 17° 6' 59.04''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu