mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Dešná, Javorníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Dešná leží v nadmořské výšce 480 až 690 metrů  u obce Lysá pod Makytou, přibližně 30 km od Vsetína. Javorníky se nacházejí na východě Moravy při hranicích se Slovenskem.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Dešná nabízí svým návštěvníkům celkem šest sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Čtyři sjezdovky jsou obtížnosti červené a dvě z nich jsou modré. Přepravu zajišťují tři vleky o celkové kapacitě 1 850 osob za hodinu. Středisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zdatné lyžaře. Samozřejmostí je ski servis, večerní lyžování, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, bezplatné parkoviště, lyžařská škola, občerstvení a mnohé další.

Na své si zde přijdou i milovníci běžek, v okolí areálu naleznete velké množství značených a pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Skiareál Dešná je velice oblíbeným lyžařským střediskem, které nabízí komplexní služby pro všechny zimní sporty. Nenechte si ujít překrásný výhled na malebnou okolní krajinu.  Pro nejmenší je k dispozici lyžařská školička, která je vedena zkušenými instruktory. Vaše dítka se budou učit lyžovat formou zábavy, her a různých soutěží. Na své si zde přijdou i vyznavači snowboardu.

Kvalitní snowpark s mnoha překážkami uspokojí i ty nejnáročnější ridery. Javorníky si zamilujete především díky krásné a téměř nedotčené přírodě.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.19713, 18.19731 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 11' 49.668'', E 18° 11' 50.316''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu