mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Klepáčov Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Klepáčov nalezneme necelých 18 km od Šumperka u silnice 1. třídy směr Ostrava. Jeho nadmořská výška je 740 až 850 m n. m. Středisko Klepáčov je vhodné jak pro lyžaře začátečníky, tak i pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Klepáčov nabízí svým návštěvníkům 4 sjezdové tratě lehčí a středně težké obtížnosti. Přepravu na vrchol sjezdovek zajišťují 4 vleky s kapacitou přepravy 2260 osob za hodinu. Těšit se můžete na dvě červené sjezdovky, jednu modrou a pro nejmenší je určena sjezdovka žlutá. Červené sjezdové tratě jou vybavené umělým osvětlením, které umožňuje večerní lyžování.

Veškeré sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Samozřejmostí je ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, parkoviště zdarma, večerní lyžování a mnohé další. Skiareál Klepáčov představuje ideální místo především pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří preferují klidné lyžování bez dlouhých front. Pro milovníky běžeck je v okolí připraveno několik desítek km upravovaných běžeckých tratí, ze kterých se můžete kochat malebnou horskou krajinou. Pro nejmenší je připravena lyžařská školička s vlastním vlekem, kde se pod dozorem zkušených instruktorů naučí perfektně lyžovat.

 Jeseníky nabízejí svým návštěvníkům pestré možnosti sportovního vyžití. V zimních měsících na Vás čekají moderní ski areály, kde si můžete užívat zimních radovánek do sytosti. V letních měsích se můžete těšit na stovky výborně značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku.

Zdroj fotek: http://www.klepacov.cz


GPS souřadnice

50, 17.1333 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 0' 0'', E 17° 7' 59.88''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu