mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Mosty u Jablunkova, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Mosty u Jablunkova leží v nadmořské výšce 550 až 700 metrů nad mořem přibližně 500m od města Mosty u Jablůnkova v pohoří Beskydy na východě České republiky.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Mosty u Jablunkova nabízí svým návštěvníkům 3 sjezdové tratě a to dvě červené  a jedna modrou  pro začátečníky.  Jejich celková délka činí 2100 m a samozřejmostí je jejich pravidelná úprava a umělé zasněžování. Přepravu na vrcholky zajišťují 4 vleky o celkové kapacitě 2 630 osob za hodinu. Na své si zde přijdou jak lyžaři, tak i snowboardisti a běžkaři.

Komplexní služby tohoto lyžařského střediska jistě uspokojí jak lyžaře začátečníky, tak i pokročilé. Pro ratolesti je připravena dětská lyžařská školička, kde se formou zábavy a her naučí lyžovat. Milovníci běžek jistě ocení upravované běžecké tratě v délce 44 km. Skiareál Mosty u Jablunkova dále nabízejí bobovou dráhu s celoročním provozem.  Mosty u Jablunkova jsou velice oblíbené lyžařské středisko, ročně ho navštíví velký počet návštěvníků. Těšit se můžete na velice kvalitně upravované sjezdové tratě, výhodné ceny a snadnou dostupnost.V areálu můžete využít moderní půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, ski servis, lyžařskou školu, občerstvení a mnohé další. Večerní lyžování probíhá na hlavní sjezdovce do 21. 00 hod.

Beskydy nabízejí opravdu kvalitní lyžařské areály, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Zavítejte do příjemného prostředí Beskyd, které vynikají malebnou krajinou s neopakovatelným výhledem.

Zdroj fotek: http://www.skimosty.cz


GPS souřadnice

49.52737, 18.75416 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 31' 38.532'', E 18° 45' 14.976''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu