mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Řeka Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Beskydy se řadí mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v Beskydech a to díky své všestrannosti a výborné dostupnosti. Leží v nadmořské výšce 930 metrů a nabízí kvalitní možnosti lyžování na dvou sjezdovkách o délce 1 680 metrů.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Řeka je určený jak pro lyžaře začátečníky, tak i pokročilé a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Přepravu zajišťují 2 vleky. Velký vlek, který obsluhuje červenou sjezdovku meří 1170 metrů. Tato sjezdová trať začíná na hřebenu a poté klesá o 390m k dolní stanici vleku. Místní červená sjezdovka je vůbec nejdelší sjezdovou tratí v Beskydech. Vlek u červené sjezdovky je velice výjimečný a to především tím, že jako jeden z mála vede z údolí  až na samotný hřeben, tudíž ho mohou využít i  běžkaři. Pro ratolesti je připravena dětská školička s provazovým lanem, kde se formou zábavy naučí perfektně lyžovat.

Jistě vás potěší i oddělená plocha s různými dětskými překážkami a dětským vláčkem. Modrá sjezdovka, která se nachází u malého vleku je velice široká a rovná, pro začátečníky přímo stvořená.  Obě sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Skiareál Řeka nabízí dále také večerní lyžování, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, ski servis, lyžařskou a dětskou školu, parkoviště  a mnohé další.

Z vrcholků sjezdovek si nenechte ujít překrásný výhled na malebné okolí areálů a na Polskou stranu Beskyd. Beskydy nabízejí opravdu pestré zimní vyžití pro vyznavače sjezdového i běžeckého lyžování.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.61528, 18.58483 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 36' 55.008'', E 18° 35' 5.388''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu