mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Bílá, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Bílá leží v malebném údolí řeky Bílá Ostravice v nadmořské výšce 518 až 774 metrů a řadí se mezi nejvýznamnější lyžařská střediska v Beskydech. 

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Bílá nabízí sjezdové tratě všech obtížností, tudíž si zde na své přijdou jak začátečníci, středně pokročilí, tak i nároční lyžaři. Součástí areálu je také snowpark, kde si jistě snowboardisti užijí spoustu zábavy. Snowpark se nachází v jižní části areálu. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány.
Dále se můžete těšit i na lyžařskou školu, večerní lyžování, ski servis, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, parkoviště a mnohé další.

Příznivci běžeckého lyžování jistě ocení upravované běžecké trasy o délce 70 km, z nichž se můžete kochat překrásným výhledem na malebnou horskou krajinu. Celková délka lyžařských svahů je přibližně 5,30 km. Provoz zajišťuje čtyřsedačková lanovka a 4 lyžařské vleky s celkovou přepravní kapacitou 5400 osob/hod. Odbavování probíhá pomocí čipových karet, které jsou platné v celém skiregionu Bílá. Ski Vítkovice – Bílá nabízí svým návštěvníkům také parkoviště s kapacitou 650 vozidel, které se nachází přímo pod sjezdovkou.

Beskydy jsou ideální místem pro příznivce zimních sportů. Díky ideálním klimatickým podmínkám si zde užijete bohatou sněhovou nadílku až 5 měsíců v roce.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.433, 18.4595 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 25' 58.8'', E 18° 27' 34.2''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu