mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Miroslav – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Miroslav leží v obci Lipová Lázně, v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Lyžařské středisko se nachází přímo pod vrcholem zvaným Miroslav. Na své si zde přijdou jak milovníci sjezdového lyžování, tak i běžkaři.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Miroslav nabízí svým návštěvníkům upravované sjezdové tratě, které jsou ideální jak pro začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. Přepravu zajišťuje dvou sedačková lanovka,  600 metrů dlouhý dvoumístný lanový vlek a dva jednomístné lanové vleky o délkách 600 m a 300 m. Přepravní kapacita areálu je 3100 osob za hodinu.Celková délka tratí činí 3 000 m. Samozřejmostí je večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, lyžařská škola i školička, penzion a mnohé další.

Ski centrum Miroslav nabízí také snowboardový park s railovými překážkami v délce 600 metrů. Přibližně 500 metrů od areálu můžete využít bezplatné parkoviště. Lyžařský areál Miroslav leží v nadmořské výšce 650-750 m n. m., tudíž si zde užijete opravdu bohatou sněhovou nadílku. Pro ratolesti je připraven dětský svah, který je dlouhý 300 metrů a je vybaven vlastním vlekem. Výuka v lyžařské školičce probíhá formou zábavy, tudíž se zde vaše děti rozhodně nudit nebudou.

Jeseníky nabízejí výborné podmínky pro všechny zimní sporty. Moderní lyžařská střediska a udržované sjezdové tratě jsou vhodné i pro ty nejnáročnější návštěvníky.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.22083, 17.12527 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 13' 14.988'', E 17° 7' 30.972''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu