mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Andělská hora – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Andělská hora se nachází přibližně 1km za městem Andělská Hora u hlavní cesty mezi Vrbnem pod Pradědem a Bruntálem. Andělská hora je ideální především pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou i zdatní lyžaři a začátečníci.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Andělská hora nabízí návštěvníkům celkem dvě sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Celková délka sjezdovek činí 650 metrů. Ratolesti jistě ocenít perfektně vybavené dětské hřiště s dětským vlekem. Díky ideální nadmořské výšce 700 – 821 m n. m.si zde užijete bohatou sněhovou nadílku až 5 měsíců v roce.

Samozřejmostí je večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, parkoviště, lyžařská škoal, občerstvení a mnohé další. Lyžařský areál Annanberg nabízí komplexní služby a pestré sportovní vyžití. Přepravu zajišťuje jeden velký vlek a jeden dětský. Snowboardisté jistě ocení překážky a skoky na svahu. Snowpark je velice oblíbený a na své si zde přijdou i zkušení ridaři.

Pokud hledáte nějakou tu zábavu, pak navštivte snowtubing. Bláznivá jízda sněhovým korytem na speciálně upravené pneumatice potěší nejen děti, ale i dospělé.  Jeseníky nabízejí moderní lyžařská střediska a ideální sněhové podmínky.

Zdroj fotek: www.annaberg.cz


GPS souřadnice

50.06081, 17.38908 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 3' 38.916'', E 17° 23' 20.688''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu