mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Zlaté Hory – Příčná, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Zlaté Hory – Příčná leží  na okraji města Zlaté Hory v nadmořské výšce 500 – 800 m n. m.  v Hrubém Jeseníku. Území je tvořeno Zlatohorskou hornatinou s nejvyšším vrcholem Příčnou horou.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Zlaté Hory-Příčná disponuje čtyřsedačkovou lanovou dráhou s přepravní kapacitou 2400 osob/hod. Místní sjezdovka o délce 1240 m je rozdělena na horní náročnější část a spodní nenáročnou část. Svah je pravidelně upravován a uměle zasněžován. Pro nejmenší je připraven dětský vlek a také dětský svah.

 Samozřejmostí je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská škola, večerní lyžování, ski servis, parkoviště, občerstvení a mnohé další. Lyžařský areál Zlaté hory – Příčná je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou i nároční lyžaři. Milovníci běžeckého lyžování mají na výběr velké množství značených upravených tratí různé obtížnosti a délky. Tento moderní lyžařský areál patří mezi jeden z největších a nejlépe vybavených sportovně-rekreačních resortů v ČR.

Ideální klimatické podmínky zaručují dostatek sněhové přikrývky a to až 5 měsíců v roce. Okouzlující příroda, romantika lidových roubených domků a pestré sportovní možnosti jsou velkým lákadlem této lokality. Jeseníky nabízejí moderní lyžařská střediska a malebnou horskou krajinu, která uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.26593, 17.39574 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 15' 57.348'', E 17° 23' 44.664''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu