mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Ostružná – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Ostružná je moderní lyžařské středisko, které se nachází v  obci Ostružná v Jeseníkách. Ostružná je v zimě lyžařským rájem a v letních měsících je hojně navštěvována pro pěší turistiku. Tato oblast je největším střediskem cestovního ruchu v Jeseníkách.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Ostružná nabízí svým návštěvníkům 6 sjezdových tratí o celkové délce více jak 2 km. Přepravu zajišťují 4 vleky, kdy přepravní kapacita činí 2050 osob za hodinu. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Ostružná je vhodná jak pro lyžaře začátečníky, tak i pro rodiny s dětmi a pro pokročilé lyžaře. Na své si zde přijde každý. Milovníci snowboardu jistě ocení snowpark s překážkami, kde si užijí spoustu zábavy i zkušení rideři.

Děti jistě potěší dětský park a kolotoč s gumovými čluny. Dále je zde pro děti připravena zábavná výuka v lyžařské školičce. Skiareál Ostružná dále nabízí ski servis, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, večerní lyžování, lyžařskou školu a mnohé další. Součástí areálu je také bezplatné parkoviště pro automobily.  Pro příznivce běžek je připravena běžecká trať směrem na Paprsek a Kralický Sněžník nebo na Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu. Jeseníky nabízejí moderní lyžařská střediska a ideální klimatické podmínky pro všechny zimní sporty.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.21, 17.0628 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 12' 36'', E 17° 3' 46.08''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu