mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Suchá Rudná Annaberg – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Suchá Rudná se nachází v překrásném údolí v podhůří Jeseníků mezi městy Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem. Středisko leží v nadmořské výšce  700 – 761 m n. m. a je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro lyžaře začátečníky a pokročilé.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Suchá Rudná nabízí svým návštěvníkům  dvě upravované a uměle zasněžované sjezdovky o délkách 350 a 150 metrů na severním svahu, které jsou vhodné pro začínající lyžaře, snowboardisty a i pro výuku školních lyžařských kurzů.  Pro ratolesti je připraveno dětské hřiště, které je vybaveno pohodlným vlekem pro nejmenší lyžaře. Milovníci snowboardu zde naleznou různé překážky a jistě si zde užijí spoustu zábavy.

Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují dva hlavní vleky a jeden dětský. Přepravní kapacita Suché Rudné je přibližně 1240 osob za hodinu. Skiareál Suchá Rudná nabízí také večerní lyžování, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařskou školu, občerstvení, parkoviště a mnohé další. Pro příznivce běžeckého lyžování jsou k dispozici upravované běžecké tratě směrem na Malou Morávku.V případě zájmu si zde můžete zapůjčit gumové kluzáky. Jeseníky jsou ideálním místem pro strávení zimní i letní dovolené. V zimě jsou zde k dispozici moderní lyžařské areály, kde si užijí spoustu zábavy jak lyžaři, tak i běžkaři a snowboardisti. V létě jsou Jeseníky rájem pro milovníky pěší turistiky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.06081, 17.38908 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 3' 38.916'', E 17° 23' 20.688''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu