mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Ludvíkov, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Ludvíkov se nachází mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Nadmořská výška střediska je 620 m. n. m. a okolní hřebeny dosahují výše až 1000 m. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Ludvíkov nabízí svým návštěvníků sjezdovku o délce 500 metrů. Přeprava zajišťuje jeden vlek s přepravou 800 osob za hodinu. Sjezdovka je vhodná jak pro lyžaře, tak i snowboardisty. Samozřejmostí je lyžařská škola, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, upravovaná a uměle zasněžovaná sjezdovka a mnohé další. Pro milovníky běžek jsou k dispozici upravované běžkařské trasy okruhu Vrbno pod Pradědem – Suchá Rudná – Karlova Studánka, Hvězda.

Pokud se do skiareálu Ludvíkov vydáte vlastním automobilem je pro Vás připraveno bezplatné parkoviště nedaleko areálu. Malebná horská krajina Jeseníků uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Středisko Ludvíkov je vhodný pro všechny, kteří preferují rodinné lyžování bez dlouhých front a čekání. V blízkosti areálu se nachází penzion Grizzly, kde se můžete občerstvit. Skiareál Ludvíkov představuje jak oázu klidu uprostřed okouzlující přírody, tak i místo, odkud se pohodlně dostanete do blízkých lázní Karlova Studánka (3 km) a 9 Km do známého lyžařského střediska Praděd.

Jeseníky nabízejí opravdu příznivé klimatické podmínky pro všechny zimní sporty. Nenechte si ujít moderní lyžařská střediska a perfektně upravované sjezdové i bežecké tratě.

Zdroj fotek: www.pensiongrizzly.cz


GPS souřadnice

50.10743, 17.34224 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 6' 26.748'', E 17° 20' 32.064''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu