mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Petříkov, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Petříkov leží v nadmořské výšce 740 až 950 metrů v jednom z nejkrásnějších údolí centrálních Jeseníků necelé 2 km od Ramzovského sedla. Středisko je vhodné jak pro začínající, tak i pokročilé lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Petříkov nabízí svým návštěvníkům celkem 5 sjezdovek. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a v přípradě potřeby i uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují 4 vleky. Pro ratolesti je připravena dětská školička včetně dětského lana. Výuka probíhá zábavnou formou, vaše děti budou nadšené a zároveň se naučí sjíždět svahy. Samozřejmostí je půjčovna lyžařského a snowboardové vybavení, večerní lyžování, parkoviště, lyžařská škola, občerstvení, ski servis a mnohé další.

Na své si zde přijdou i milovníci snowboardů, kteří si mohou vyzkoušet různé skoky na upravovaných sjezdovkách. Vzhledem k vynikající poloze skiareálu Petříkov si zde užijete bohatou sněhovou nadílku až 5 měsíců v roce. V okolí areálu naleznete upravované běžecké tratě, ze kterých se můžete kochat překrásným výhledem na horskou krajinu.

V letních měsících můžete vyzkoušet bobovou dráhu v délce 800 metrů.  Jeseníky nabízejí návštěvníkům moderní lyžařské areály, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře i běžkaře. Malebná krajina Jeseníků patří mezi hlavní přednosti této lokality.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.206, 17.0426 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 12' 21.6'', E 17° 2' 33.36''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu