mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Razula Velké Karlovice – Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Razula leží v samém srdci Beskyd v obci Velké Karlovice. Středisko Razula nabízí návštěvníkům jednu z nejdelších sjezdovek Beskyd certifikovanou FIS s kvalitním zázemím a službami. Areál je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé a náročnější lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Razula disponuje celkem čtyřmi sjezdovými tratěmi a to pod názvy Razula, Horal, Galik, Lanterna v celkové délce 2 km.  Sjezdovky Razula a Horal jsou v případě potřeby uměle zasněžovány. Nenechte si ujít velice oblíbený Gogen snowpark s řadou skoků a překážek pro snowboardisty i freestyle lyžaře.  Přepravu zajišťuje šest vleků s celkovou přepravní kapacitou 3100 osob / hod.

Samozřejmostí je půjčovna a servis lyží i běžek, lyžařská a snowboardová škola, občerstvení, lyžařská tygří škola, večerní lyžování, parkování zdarma a mnohé další. Skiareál Razula je moderní lyžařské středisko, které dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Hledáte-li spestření a trochu té zábavy, pak vyzkoušejte snowtubing – jízdu na speciálních gumových člunech. Lyžaři mohou využít také pravidelných spojů Skibusu Razula. Ideální nadmořská výška 850 metrů nad mořem zaručuje bohatou sněhovou nadílku.

Pro milovníky běžek jsou připraveny upravované běžecké trasy. Beskydy nabízejí moderní lyžařské areály a perfektně upravované lyžařské sjezdovky.

Zdroj fotek: www.razula.cz


GPS souřadnice

49.35, 18.28337 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 21' 0'', E 18° 17' 0.132''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu