mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Soláň – Karolinka, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Soláň-Karolinka leží na okraji města Karolinka, těsně vedle hlavní silnice Vsetín – Velké Karlovice.  Středisko Karolinka se nachází v nadmořské výšce 500 až 700 metrů a nabízí skvělé podmínky pro zimní rekreaci.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Soláň-Karolinka nabízí kvalitní lyžování na čtyřech sjezdovkách, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Celková délka sjezdových tratí činí 2,4 km a jsou vhodné pro všechny typy lyžařů. Přepravu zajišťuje jeden vlek, jehož přepravní kapacita je 1200 os/hod. Z horní stanice vleku si nenechte ujít překrásný výhled na hřeben Vsetínských vrchů a Javorníků.

V okolí naleznete také upravované běžecké tratě. Samozřejmostí je ski servis, parkoviště zcela zdarma, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská a snowboardová škola, občerstvení a mnohé další. Skiareál Soláň-Karolinka uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde si můžete vyzkoušet různé skoky a překážky. Pro ratolesti je připravena dětská školička, kde se formou zábavy naučí lyžovat. K dispozici je pojízdný koberec, dětské lano a 4 dětská hřiště.

Beskydy nabízejí ideální klimatické podmínky pro zimní sporty. Moderní lyžařská střediska a kvalitě upravované sjezdové tratě jsou hlavním lákadlem návštěvníků.

Zdroj fotek: http://www.solansedlo.cz/33-karolinka


GPS souřadnice

49.39462, 18.25049 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 23' 40.632'', E 18° 15' 1.764''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu