mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál U Sachovy studánky, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál U Sachovy studánky se nachází v Horní Bečvě v nadmořské výšce 640 metrů. Středisko nalezneme nedaleko slovenské hranice u silnice E 442. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál U Sachovy studánky nabízí 5 sjezdových tratí, které jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby uměle zasněžovány. Pro ratolesti je připravena moderní lyžařská školička s provazovým vlekem. Vaše děti budou nadšené z výuky lyžování formou zábavy a čeká tady na ně mnoho pohádkových a zvířecích postaviček, různé průjezdy a další překvapení.

Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, který se rozkládá na ploše 2500. Překážky ve snowparku jsou rozestavěny  s maximálním ohledem na bezpečnost. Sjezdové tratě obsluhe celkem 5 vleků, které zajišťují plynulý a bezpečný provoz na vrcholky sjezdovek. Samozřejmostí je večerní lyžování, půjčovna lyží a snowboardů, ski servis, občerstvení, lyžařská škola, parkovné a mnohé další. Skiareál U Sachovy studánky dále zajišťuje pravidelné vyvážení a svážení lyžařů z centrálního parkoviště skibusem a to zcela zdarma. Nenechte si ujít velice příjemné posezení ve Valašské kolibě, která je vyhřívaná krbem s 96 místy nebo můžete využít venkovní prosklenou terasu s překrásným výhledem na sjezdovku se 40 místy.

Beskydy nabízejí návštěvníkům ideální sněhové podmínky pro všechny zimní sporty, disponují moderními skiareály, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Zdroj fotek: http://www.skisachovka.cz/


GPS souřadnice

49.43011, 18.29443 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 25' 48.396'', E 18° 17' 39.948''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu