mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kyčerka – Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Kyčerka  leží v překrásném údolí Pluskovec v nadmořské výšce 710 metrů v obci Velké Karlovice. Tento moderní lyžařský areál nabízí pestré zimní vyžití jak lyžařům, tak i snowboardistům a běžkařům.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kyčerka nabízí návštěvníkům osm sjezdových tratí lehké a střední obtížností. Přepravu zajišťuje 9 vleků s výbornou přepravní kapacitou 6.450 osob za hodinu. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Děti jistě potěší dětský park s pohyblivými koberci. Dále jistě oceníte parkoviště přímo v areálu.

Samozřejmostí je i večerní lyžování, ski servis, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení a mnohé další. V okolí areálu Kyčerka jsou připraveny upravované běžecké tratě, ze kterých se můžete kochat malebnou horskou krajinu. V blízkosti areálu můžete využít ubytování ve stylových valašských chalupách, které si jistě zamilujete. Skiareál SYNOT Kyčerka uspokojí jistě vaše požadavky a díky ideálním klimatickým podmínkám si zde můžete užívat sněhu až 5 měsíců v roce. Nenechte si ujít Iglú hospůdku, kde se můžete občerstvit a strávit zde příjemné chvíle.

Beskydy nabízejí moderní lyžařská střediska, kde si užijí zimní radovánky jak příznivci sjezdového lyžování, tak i milovníci běžek.  Malebná beskydská krajina Vás okouzlí v každé roční době.

Zdroj fotek: www.skiarealkycerka.cz


GPS souřadnice

49.34741, 18.29879 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 20' 50.676'', E 18° 17' 55.644''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Komentář k Ski areál Kyčerka – Beskydy

  1. milada

    Dobrý den.Prosím Vás je možné aby jste mi odpověděli na email,zda už jezdí vleky na Kyčerce a jak je to o svátcích, Štědrý den,večer,svátek 25.a 26 či mezi svátky a před silvestrem?
    Krásné vánoce a hodně sněhu přeje p.Zemánková,Vsetín

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu