mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Rališka, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Rališka leží  přibližně 1,3 km  nad přehradou Horní Bečva v chráněné krajinné oblasti Beskyd, v nadmořské výšce 605-729 m n. m.  Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i středně pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Rališka nabízí svým návštěvníkům sjezdovky o celkové délce 1850 metrů, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují dva vleky a dvousedačková lanovka, která je novinkou tohoto areálu s celkovou přepravní kapacitou 2327 osob/hod. Tato lanovka je jediná ve Zlínském kraji a zajišťuje bezpečný a pohodlný převoz na vrcholky.

Čtyři sjezdovky uspokojí jak lyžaře, tak i snowboardisty. Samozřejmostí je také lyžařská a snowboardová škola, občerstvení, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, parkoviště zdarma, večerní lyžování a mnohé další. Lanová dráha je také ideální pro turisty, kteří se chtějí kochat krásami této lokality. Nemusíte ji využívat pouze při lyžování, ale i k vyhlídkovým jízdám. Milovníci běžeckého lyžování mohou využít upravované běžecké trasy, které Vám umožňují překrásný výhled na malebnou horskou krajinu. Skiareál Rališka nabízí dále přímo u vleku občerstvení ve vytápěném objektu.

Beskydy uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Moderní sjezdové tratě, komplexní služby lyžařských areálů a překrásná panenská příroda to vše na Vás čeká v této lokalitě.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.4323968, 18.2891706 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 25' 56.62848'', E 18° 17' 21.01416''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu