mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Troják, Beskydy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Troják leží v Hostýnských vrších blízko obce Rajnochovice v nadmořské výšce 583 m.n.m. Ideální terény a příznivé klimatické podmínky uspokojí jak lyžaře začátečníky, tak i pokročilé.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Skiareál Troják disponuje 3 vleky Tatrapoma a 3 dětskými lanovými vleky. Samozřejmostí je též půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení, večerní lyžování, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů a mnohé další. Pro lyžaře jsou připraveny sjezdovky o celkové délce 1350 metrů. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány.Milovníci bílé stopy jistě využijí přes 52 km upravovaných běžeckých tratí, na kterých běžkaři mohou shlédnout panenskou horskou krajinu. Jen několik desítek metrů od tohoto areálu se můžete ubytovat v hotelu Troják nebo v hostinci U Trojáku.

Jistě nepohrdnete pestrým vybavením jako bazén, sauna nebo bowling.  Snowboardisti jistě potěší kvalitní snowpark s překážkami. Nedaleko areálu se nachází bezplatné parkoviště pro 150 automobilů. Ski areál Troják  nabízí perfektní zázemí pro sportovce i rekreanty. Lyžařské středisko je ideální i pro rodiny s dětmi.

Sjezdovky Beskydy nabízejí lyžařům perfektní vyžití pro všechny zimní sporty. Těšit se můžete  jak na sjezdové, tak i běžecké lyžování a zimní turistiku s komplexními službami.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.356, 17.81 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 21' 21.6'', E 17° 48' 36''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu