mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Stupava – Chřiby

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Stupava patří k nejoblíbenějším střediskům v Chřibech. Leží v nadmořské výšce 340 až 450 metrů a v provozu je od roku 2001. Na své si zde přijdou jak milovníci sjezdového lyžování, tak i snowboardisti. Středisko Stupava se nalézá v Buchlovských horách (Chřiby).

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Stupava nabízí svým návštěvníkům celkem 5 sjezdovek, z nichž dvě jsou červené a tři modré. Přepravu zajišťují 4 vleky s celkovou přepravní kapacitou 2500 os/hod. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány, jsou vhodné jak pro začínající i pokročilé lyžaře, tak i pro snowboardisty. Pokud se vydáte do tohoto lyžařského střediska automobilem, pak můžete využít bezplatné parkoviště hned vedle areálu.

Pro milovníky snowboardu je připraven kvalitní snowpark, kde si můžete užít spoustu zábavy a vyzkoušet si skoky na připravených překážkách. Skipark  Stupava dále nabízí večerní lyžování, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská škola, občerstvení, ski servis a mnohé další. Pro ratolesti je k dispozici dětská školička, výuka probíhá zábavnou formou.  Stupava nabízí svým návštěvníkům nejen okouzlující přírodu a klidnou atmosféru, ale také skvělý aktivní odpočinek.

Chřiby patří k oblíbeným pohořím v České republice. Můžete se těšit na ideální klimatické podmínky pro zimní sporty a bohatou sněhovou nadílku. Rovnoběžně uspořádané hřebeny pohoří jsou ideálním místem pro milovníky běžek.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.12308, 17.25255 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 7' 23.088'', E 17° 15' 9.18''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu