mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Trnava u Zlína – Hostýnské vrchy

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Trnava leží na úpatí Hostýnsko Vizovických vrchů,  nedaleko krajského města Zlín. Díky ideální vzdálenosti ze Zlína je toto lyžařské středisko ideální každodenní relaxaci na lyžích či snowboardu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Trnava nabízí svým návštěvníkům jednu sjezdovou trať o délce 950 metrů. Přepravu zajišťuje jeden velký vlek a dva mešní pro děti. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Pro milovníky snowboardu je zde připraven snowpark, kde si užijí spoustu zábavy i zkušení rideři.

Děti se mohou těšit na pohádkovou slalomovou trasu a tažné lano vhodné pro ratolesti a začátečníky.Pokud se chcete naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu pak navštivte lyžařskou školu, kde se o výuku postarají zkušení instruktoři.

Samozřejmostí je večerní lyžování, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, ski servis, občerstvení – ski bufet, dětský koutek s odpočívárnou, tři neplacená parkoviště a mnohé další. Díky ideálním klimatickým podmínkám si zde můžete užívat bohaté sněhové nadílky a to až 5 měsíců v roce. Lyžařský areál Trnava je ideální jak pro rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty.

Na své si zde přijdou i běžkaři. Okolní běžecké tratě jsou rovněž pravidelně upravovány. Hostýnské vrchy jsou v létě ideálním místem pro milovníky turistických tras. V zimě zase uspokojí lyžaře, snowboardisty a  milovníky běžeckých tras na dlouhých hřebenech s malými výškovými rozdíly.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.29603, 17.8419 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 17' 45.708'', E 17° 50' 30.84''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu