mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kunčice – Kralický Sněžník

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Kunčice leží v oblasti Kralického Sněžníku v nadmořské výšce 650 – 850 metrů. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Kunčice nabízí svým návštěvníkům celkem 4,5 km sjezdových tratí, v délkách od 600 do 1400 m. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují 3 vleky s přepravní kapacitou 2500 os/hod. Užijte si pohodové lyžování bez zbytečných front a přeplněných sjezdovek. Pro ratolesti je připraven dětský lyžařský výukový areál s vlastním dětským lanovým vlekem pro nejmenší.

Výuka v lyžařské školičce probíhá zábavnou formou, tudíž se zde vaše děti nebudou nudit a jistě je nadchnou jejich první zkušenosti na lyžích. Samozřejmostí je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, bezplatné parkoviště, lyžařská a snowboardová škola, občerstvení a mnohé další.

Ve střední části areálu si nenechte ujít úžasný sněhový tobogán (snowtubing), který je vybaven vlastním vlekem. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde si jistě užijete spoustu zábavy. Vyzkoušet si můžete velice oblíbený akrobatický můstek. Večerní lyžování probíhá na sjezdovce v délce 700 metrů, která je rovněž pravidelně upravována. Skiareál Kunčice nabízí ideální sjezdové tratě jak pro lyžaře, tak i snowboardisty.

V blízkosti areálu naleznete dostatek ubytovacích zařízení. Kralický Sněžník nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro všechny zimní sporty.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.19243, 16.93994 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 11' 32.748'', E 16° 56' 23.784''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu