mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Hlubočky, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Hlubočky leží v nadmořské výšce 300 metrů nedaleko města Olomouc a to na rozhraní pohoří Nízký Jeseník a Oderské vrchy. Hlubočky jsou ideální zejména pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou jak začínající lyžaři, tak i pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Hlubočky nabízí celkem šest sjezdovek, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují 3 vleky s celkovou kapacitou 2750 osob za hodinu. Pro návštěvníky je připravena i lyžařská a snowboardová škola. Výuka probíhá formou her a soutěží, tudíž se zde opravdu nudit nebudete. Nejenže se naučíte sjíždět sjezdové tratě, ale ještě si užijete spoustu zábavy.

Pro ratolesti je k dispozici dětské lano a dětský vlek. Nedaleko sjezdovky se nachází bezplatné parkoviště. Milovníci snowboardu jistě potěší kvalitní snowboardpark, kde si užijí netradiční zábavu i ty nejzkušenější riděři. Samozřejmostí je večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení a mnohé další. Skiareál Hlubočky je ideálním místem pro zimní radovánky, nedaleko sjezdovek se nachází i sáňkařská a bobová dráha. V blízkosti lyžařského areálu naleznete i rozsáhlé běžecké trasy, ze kterých se můžete kochat okouzlující zimní krajinou.

Jeseníky nabízejí moderní lyžařská střediska s komplexními službami. Na své si zde přijdou jak příznivci sjezdového lyžování,  tak i běžkaři a snowboardisti.

Zdroj fotek: www.skiarealhlubocky.cz


GPS souřadnice

49.6282, 17.4049 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 37' 41.52'', E 17° 24' 17.64''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Komentář k Ski areál Hlubočky, Jeseníky

  1. Robert Tanja

    to je provokace,ja musím letos sedět doma,jsem po operaci nohy a na lyže musím jen koukat.

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu