mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Branná, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Branná leží na trase Hanušovice – Jeseník v nadmořské výšce 650 metrů. Středisko Branná je ideálním místem pro rodiny s dětmi a je vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Branná nabízí 4 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťuje dvojsedačková lanovka a dva vleky. Pro nejmenší je připraven provazový vlek. Samozřejmostí je ski servis, bezplatné parkoviště u vleku, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení a mnohé další. Pro milovníky běžeckého lyžování je připraven běžecký okruh v délce 12,5 km. Na tento okruh jsou běžkaři dopravováni lanovkou zcela zdarma.

Nenechte si ujít překrásné výhledy na západní Jeseníky a z druhé strany na masiv Kralického Sněžníku. Skiareál Branná nabízí také večerní lyžování na osvětlené sjezdovce o délce 560 metrů. Malebná horská krajina okouzlí každého návštěvníka. Přímo k areálu se dá pohodlně dojet jak autem, tak i autobusem a vlakem. Obec Branná nabízí mnoho možností ubytování jak pro skupiny, tak i pro rodiny s dětmi či jednotlivce.

Díky svým ideálním klimatickým podmínkám jsou Jeseníky ideálním místem pro strávení zimní dovolenou až 5 měsíců v roce. Moderní lyžařská střediska, upravované sjezdové tratě a okouzlující horská krajina uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.15319, 17.01146 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 9' 11.484'', E 17° 0' 41.256''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu