mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Avalanche – Horní Václavov, Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Avalanche – Horní Václavov se rozprostírá v oblasti Hrubého Jeseníku u obce Dolní Moravice. Díky ideální nadmořské výšce 700 metrů zaručuje toto lyžařské středisku skvělé lyžařské podmínky po celé zimní období. Avalanche-Horní Václavov se nachází přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska – Pradědu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Avalanche disponuje moderní čtyřsedačkovou lanovou dráhou a 4 lyžařskými vleky. Patří mezi nejoblíbenější lyžařské středisko v Jeseníkách. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde můžete navštívit U-rampu, skokánek, bednu a další. Sjezdové tratě nabízejí skvělé podmínky jak pro začátečníky, tak i pokročilé lyžaře.  Skiareál Avalanche nabízí také velice oblíbenou lyžařskou školu, dětskou školičku, ski servis, půjčovnu lyžařského vybavení, občerstvení, večerní lyžování a mnohé další. Malebné prostřední Jeseníků Vás okouzlí na první pohled. Všech 5 sjezdových tratí je pravidelně upravováno a uměle zasněžováno. V okolí naleznete také upravované běžecké tratě, ze kterých se můžete kochat překrásným výhledem na horskou krajinu. V zimním období můžete využít místní areálové kluziště, kde se jistě rádi zabruslíte.
Jeseníky patří mezi jedny z nejkrásnějších a nejčistších hor u nás. Nenechte si ujít přírodní krásy této lokality. Moderní lyžařská střediska uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz

 


GPS souřadnice

49.978137, 17.3228718 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 58' 41.2932'', E 17° 19' 22.33848''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu