mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Karlov – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Ski areál Karlov patří mezi největší lyžařská střediska v Jeseníkách. Malá Morávka Karlov leží v nadmořské výšce od 650 do 950m a díky své poloze nabízí opravdu přívětivé podmínky pro všechny zimní radovánky.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Karlov vám přináší 12 km kvalitně upravených sjezdových tras, které uspokojí jak náročné lyžaře, tak i začátečníky. Těšit se můžete na celkem 18 sjezdovek všech obtížností (modrá, červená i černá). Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a také je většina z nich uměle zasněžována.  Na své si zde přijdou i běžkaři, pro které je tu připraveno devadesát kilometrů udržovaných běžeckých tratí. Skiareál Karlov je ideálním místem jak pro milovníky lyžování, tak i pro snowboardisty. Právě pro snowboardisty je připraven kvalitní snowpark, kde si užijí spoustu zábavy všichni rideři. Pro malé děti je k dispozici lamelový pás, který je ideální pro výuku lyžování.

Návštěvníci areálu mohou spojit své zimní radovánky s relaxací v nedalekých lázních Karlova Studánka.  V areálu naleznete i lyžařskou školu, ski servis, půjčovnu lyžařského vybavení, bufety a chatky přímo u vleků. Samozřejmostí je též večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách. Sjezdovky v Jeseníkách  nabízejí opravdu pestrou zábavu a neopakovatelné kouzlo. Pravidelně zasněžované sjezdové tratě a neodolatelná příroda sem přivádí mnoho milovníů  zimních sportů.

Zdroj fotek: skikarlov.cz


GPS souřadnice

50.07305, 17.30666 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 4' 22.98'', E 17° 18' 23.976''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu