mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Filipovice Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Filipovice se nachází v chráněné krajinné oblasti v podhůří Jeseníků. Ojedinělá poloha tohoto areálu nabízí ideální podmínky pro zimní sporty.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

SKIPARK  Filipovice uspokojí jak začátečníky, tak i náročné lyžaře. Těšit se můžete na tři sjezdovky střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600 m. Na své si zde přijdou jak milovníci sjezdového lyžování, tak i snowboardisti, kteří mohou využít buď sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem nebo dvou lanových vleků. Právě pro snownoardisty je zde připraven velice kvalitní snowboard park. Jistě Vás potěší i upravované běžecké trasy, které Vám umožní krásný výhled na krajinu Jesenických hor.

Samozřejmostí tohoto areálu je lyžařská škola, skiservis, půjčovna lyžařského vybavení, večerní lyžování. Ratolesti jistě potěší dětský park, kde si užijí spoustu zábavy.  Pokud se chystáte vyrazit do tohoto ski centra, pak je pro Vás k dispozici bezplatné parkoviště. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Skiareál Filipovice patří mezi velice oblíbená lyžařská střediska a také se řadí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející areály v Jeseníkách. Jistě využijete i občerstvení v útulné horské restauraci přímo u vleku.

Sjezdovky v Jeseníkách nabízí široké spektrum lyžařského vyžití – ideální podmínky jak pro sjezdové, tak i bežecké lyžování.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.15985, 17.16784 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 9' 35.46'', E 17° 10' 4.224''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu