mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Červenohorské sedlo – Jeseníky

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Červenohorské sedlo patří mezi největší a nejznámější střediska sjezdového lyžování na Severní Moravě. Sjezdové tratě v lyžařském areálu mají výšku 862 až 1164 m.n.m. Díky své ideální poloze si zde můžete užívat zimní radovánky  od poloviny prosince do konce března.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Červenohorské sedlo nabízí svým návštěvníkům deset sjezdovek, které jsou různých obtížností. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Využít můžete čtyřsedačkovou lanovku a sedm lyžařských vleků.

Pro nejmenší je zde k dispozici dětská školička s dětským lanem. Nechybí ani lyžařská škola pro začátečníky či pokročilé, kteří chtějí vypilovat techniku. Milovníci snowboardingu ocení jistě skoky na svahu. Na Červenohorském sedle má své sídlo Horská služba, která zabezpečuje návštěvníkům rychlou a kvalifikovanou pomoc při různých úrazech. Jistě Vás potěší i běžecké tratě v Červenohorském sedle, které vedou na obě strany Hrubého Jeseníku, směrem na Šerák nebo na Švýcárnu a dále do prostoru Praděd. Sjezdovky podléhají každý den technickým úpravám. V určených dnech si lze užít i večerního lyžování.

Parkování je možné na přilehlých parkovištích. Pokud jsou parkoviště obsazena je nutno zaparkovat v obci Kouty nad Desnou. Skiareál Červenohorského sedla nabízí svým návštěvníkům také půjčovny, lyžařské školy, ubytovací zázemí, parkoviště a mnohé další.

Lyžování v Jeseníkách Vás okouzlí díky své kouzelné přírodě a ideálním sněhovým podmínkám.

Zdroj fotek: www.skiklub-su.cz


GPS souřadnice

50.1262, 17.1501 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 7' 34.32'', E 17° 9' 0.36''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu