mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůDětský ráj na zámku Berchtold

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Navštivte s námi Dětský ráj, který se nachází v zámeckém parku zámku Berchtold nedaleko Prahy. Užijte si příjemné a zároveň aktivní odpoledne se svými ratolestmi v pohádkové krajině Josefa Lady plné historických událostí a pohádek.  Zámek Berchtold spolu s Dětským rájem a Sport centrem tvoří spolu s přilehlým okouzlujícím okolím ideální místo pro trávení volného času pro celou rodinu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

V areálu zámku v obci Kunice se nachází Dětský ráj s pohádkovou zemí a překrásnou expozicí miniatur českých hradů a zámků. Nenechte si ujít známé pohádkové postavy, perníkovou chaloupku s Ježibabou, peklo s čerty, medvědí rodinku,  zvířátka v mini ZOO a také velice oblíbenou výstavu skřítků, strašidýlek a víl od objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové.  Vaše děti jistě okouzlí i místní dětské hřiště, které je vybavené houpačkami, pískovištěm, lanovkou, skluzavkou atd.  V areálu můžete vyzkoušet i mnoho  sportů jako např. tenis, golf, fotbal či nohejbal.

K velice oblíbeným expozicím jistě také patří  Peklo v podzemí, které zde nechal vybudovat dnešní majitel zámku. Peklo se nachází  v podzemním bunkru, který zde zůstal po místních vojácích. Jistě Vás potěší i výstava historických hospodářských strojů, z nichž nejzajímavější je funkční mlátička obilí z I. republiky.

Zde si najde zábavu opravdu každý, zavítejte do malebné krajiny pohádkové říše a poznejte trochu jiným způsobem historii naší země, své předky a užijte si zábavný den plný pohody a netradičních zážitků.

Sport centrum a Dětský ráj
Vidovice 136, Kunice
251 63  Strančice
Tel.: +420 313 039 771
Web: www.zamekberchtold.cz

Zdroj fotek: www.zamekberchtold.cz


GPS souřadnice

49.9294544, 14.6630148 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 55' 46.03584'', E 14° 39' 46.85328''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu