mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůDinopark Praha

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (0)
Loading...
Orientační mapka výletu

Zavítejte se svými dětmi do unikátního Dinoparku v Praze, kde na Vás čeká pestrá podívaná s dinosaury a dalšími prehistorickými zvířaty. DinoPark se nachází na střeše OC Galerie Harfa vedle O2 arény ve Vysočanech.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Vaše děti budou nadšené a to nejen z perfektně ozvučených robotických modelů dinosaurů, ale také unikátního 4D kina. Pohyblivé modely jsou řízeny počítačem, kdy každý z modelů má svůj vlastní. Modely dinosaurů a ostatních zvířat jsou sestaveny v životní velikosti a přesně zobrazují nejen anatomii, ale také povrch těla druhohorního zvířete. Dinopark Praha jistě stojí za to vidět.

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféra dob dávno minulých a vydejte se do tohoto nevšedního prostředí, které uchvátí nejen děti, ale i dospělé. Uvidíte několik druhů ještěrů, masožravců i býložravců, které známe například z filmu Jurský park. Shlédnete prostředí, v němž dinosauři žili, nechybí ani různé palmy, vodní toky,  ještěří tlama a mnohé další. Pro děti je dále připraveno velice oblíbené paleontologické hřiště, kde si děti sami mohou vyhrabat ještěří kostry a procvičit si znalosti a správně určit nalezený druh. Velice oblíbenou atrakcí je také netradiční DinoShop s neobvyklými suvenýry z druhohor. Jistě navštivte i velice stylové občerstvení DinoCafé a DinoGrill.

DinoPark Praha
OC Galerie Harfa
Českomoravská 15a
190 93 Praha 9
Tel.: 378 774 636
Web: http://www.dinopark.eu

Zdroj fotek: www.dinopark.eu


GPS souřadnice

50.1031339, 14.4930649 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 6' 11.28204'', E 14° 29' 35.03364''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu