mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Olešnice – Vysočina

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Olešnice se nachází v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny, v těsné blízkosti města Olešnice na Moravě.  Lyžařské středisko Olešnice nabízí pestrý sportovní vyžití pro děti i dospělé po celý rok.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Olešnice nabízí svým návštěvníkům čtyři pravidelně upravované sjezdové tratě o celkové délce 3,5 km. Přepravu zajišťují dva lyžařské vleky. Ideální klimatické podmínky umožňují pestré zimní vyžití od prosince až do března. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány.

Pro začátečníky je připravena lyžařská a snowboardová škola s kvalifikovanými instruktory. Samozřejmostí je též večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení, dětský vlek, neplacené parkoviště a mnohé další. Skiareál Olešnice nabízí kompletní zázemí pro rodinnou dovolenou. Na své si zde přijdou jak začátečníci lyžaři, tak i pokročilí.

Okolní krásná příroda přitahuje každý rok velký počet návštěvníků. O víkendu nebo ve svátky můžete navštívit sněžný bar, který se nachází přímo u výstupu sjezdovky na Vysočině.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.55722, 16.41111 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 33' 25.992'', E 16° 24' 39.996''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu