mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Hochficht, Šumava

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Dopřejte si kvalitní lyžování v rakouském stylu v největším šumavském skiareálu Hochficht. Středisko Hochficht představuje perfektní kvalitu sjezdových tratí, která je  srovnatelná s některými alpskými středisky. Ideální poloha střediska u Lipenského jezera Vám dává jedinečnou možnost báječného lyžování v Rakousku a výhodného bydlení v Čechách. Areál Hochfichtna se nachází na rakouské straně hory Smrčina.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Hochficht nabízí svým návštěvníkům 21 km sjezdových tratí propojující tři vrcholy – Hochficht, Reischelberg, Zwieselberg. Nadmořská výška 850 – 1.330 m.n.m. zajišťuje bohatou sněhovou nadílku až 5 měsíců v roce. Přepravu zajištuje moderní 4sedačková lanovka a 8 vleků, které zaručují rychlé odbavení bez front. Na své si zde přijdou jak lyžaři začátečníci, tak i pokročilí.  Pro ratolesti a začátečníky je zde připraven nejdelší pojízdný koberec v délce 185 m v celém Horním Rakousku. Vhodné zastřešení ochrání vaše děti před větrem.

Spoustu zábavy si vaše děti užijí v kids parku. Příznivci snowboardu jistě ocení kvalitní snowpark, který nabízí velké množství překážek. Skiareál Hochficht byl již několikrát oceněn za nejlépe upravované sjezdové tratě v Rakousku, dále mu byla také udělena pečeť kvality pro sjezdové tratě. Jistě Vás také potěší bezplatné parkování přímo u lanovky. Milovníci běžeckého lyžování jistě využíjí  areál Schöneben, kde se můžete těšit na 70 km upravovaných běžeckých tras jak pro klasiku, tak i bruslení. Samozřejmostí je večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení a mnohé další. Šumava je ideálním místem pro milovníky zimních sportů.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

48.7321, 13.91902 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 48° 43' 55.56'', E 13° 55' 8.472''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu