mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Belveder – Železná Ruda – Šumava

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Belveder – Železná Ruda leží na okraji Železné Rudy u silnice první třídy E53 v nadmořské výšce 805 až 905 metrů nad mořem. Ideální poloha areálu nabízí bohatou sněhovou nadílku pro všechny zimní sporty. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Belveder – Železná Ruda nabízí svým návštěvníkům celkem 3 sjezdové tratě, z toho 2 červené a 1 modrou. Jejich celková délka je 1,53 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Přepravu na vrcholky sjezdovek zajišťují 3 vleky o délce 460-530m s kapacitou 2400 osob za hodinu. Pokud se do střediska vydáte automobilem, pak ho můžete nechat na bezplatném parkovišti hned u vleku.

V horní části areálu je umístěn dětský vlek o délce 150 metrů. Snowboardisté jistě ocení kvalitní snowpark, který měří 300 metrů. Skiareál Belveder – Železná Ruda nabízí komplexní služby pro příznivce lyžování a snowboardingu. Pokud máte rádi trochu zábavy, pak neváhejte a navštivte snowtubing, který je navíc vybaven vlastním vlekem. Samozřejmostí je večerní lyžování, ski servis, lyžařská škola, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, občerstvení a mnohé další. Šumava je ideálním místem pro strávení zimní i letní dovolené.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.2, 13.2386 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 12' 0'', E 13° 14' 18.96''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu
Čtěte:   Medvědí stezka - Šumava

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu