mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Nad Nádražím – Železná ruda, Šumava

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Nad Nádražím nalezneme na okraji šumavského horského městečka Železná Ruda a leží v nadmořské výšce 750 až 900 metrů nad mořem. Díky ideálním  klimatickým podmínkám si zde můžete užívat bohaté sněhové nadílky až 5 měsíců v roce. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníci a pokročilí.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Nad Nádražím leží pouhých 300 m od železniční stanice a je velice dobře viditelný i z hlavní silnice.  Těšit se můžete na celkem 2 sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby i uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují 2 vleky s celkovou přepravní kapacitou 1500 osob za hodinu.  Sjezdové tratě se řadí do profilu střední obtížnosti. 

Pro začínající lyžaře tento areál připravil projekt pod názvem „Nádražíčko“, ve kterém naleznete lyžařské vleky o délce 100 a 50 metrů, pro děti jsou připraveny hrací prvky pro výuku lyžování, nepohyblivý koberec a mnohé další. Skiareál Nad Nádražím klade velký důraz na špičkovou úpravu sjezdových tratí, tudíž je zde upravují 2x denně Samozřejmostí je večerní lyžování, lyžařská i snowboardová škola, ski servis, občerstvení, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Pokud se do tohoto střediska vydáte vlastním automobilem, pak můžete využít bezplatného parkoviště, které se nachází necelých 300 metrů od lyžařského areálu Nad nádražím. Šumava nabízí návštěvníkům upravované sjezdové tratě, kde si užijí spoustu zábavy jak lyžaři, tak i snowboardisti.

Zdroj fotek: http://www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

49.1213, 13.2309 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 7' 16.68'', E 13° 13' 51.24''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu