mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Kašperské hory – Šumava

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Skiareál Kašperské hory leží v samém srdci Šumavy. Jeden z nejmodernějších areálů na Šumavě je vhodný zejména pro začínající lyžaře a snowboardisty, ale výborně poslouží také pro účely rodinného lyžování s dětmi a pro školní lyžařské výcviky.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Kvalitní sněhové podmínky jsou zajištěny moderním systémem technického zasněžování. Ski areál Kašperské hory nabízí i velice oblíbené večerní lyžování. Dopravu na vrcholky sjezdovek zajišťují 2 hlavní vleky a 1 dětský. K dispozici jsou zde 4 sjezdové tratě s celkovou délkou 1,9 km.

Milovníky běžeckého lyžování jistě potěší 35 kilometrů značených a pravidelně upravovaných běžeckých tratí. Ratolesti budou nadšené z nového dětského parku s pojízdným kobercem, kolotočem a dalšími zábavnými prvky pro pobavení děti.

Nenechte si ujít ani velice oblíbený Snowtubing, který nabízí jízdu na nafukovacích člunech ve sněhovém korytu. Snowtubing je zábava pro děti, která ale nadchne i dospělé. Lyžařský areál Kašperské hory je vybaven též půjčovnou, servisem a lyžařskou školou včetně služby – hlídání dětí. Do skiareálu jezdí pravidelně skibus z Plzně, Klatov, Sušice, Písku, Strakonic, Horažďovic, Příbrami a Přeštic.  Parkoviště pro automobily je přímo u areálu a funguje pro návštěvníky zdarma.

Sjezdovky Šumava  – to jsou dvě ikonická slova, která spolu nerozlučně souvisí. Šumava totiž nabízí optimální klimatické podmínky pro lyžování a je tak ideálním místem pro strávení zimní dovolené či lyžařského víkendu.

Zdroj fotek: www.snowhill.cz


GPS souřadnice

49.1382, 13.5671 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 8' 17.52'', E 13° 34' 1.56''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu