mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Lipno Kramolín, Šumava

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařské středisko Lipno se řadí mezi desáté nejlepší středisko v ČR. Nachází se přímo nad obcí Lipno nad Vltavou a toto středisko je zaměřené především pro rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Lipno Kramolín  provozuje 3 čtyřsedačkové lanovky a dva vleky. Pro děti jsou připraveny pojízdné koberce ve výukovém hřišti Foxpark kapitána Lipánka. Těšit se můžete na pravidelně upravované sjezdovky o celkové délce 8,3 km. Novinkou tohoto lyžařského střediska je velice oblíbená skicrossová dráha, kde si mohou zimní radovánky užít jak děti, tak i dospělí. Pokud jste na lyžích nikdy nestáli, pak jistě navštivte lyžařskou školu Skischool Lipno, která zajišťuje výuku jak pro začátečníky i pokročilé lyžaře i snowboardisty. Výuka probíhá formou her a různých soutěží, tudíž se opravdu nudit nebudete.

Lyžařské středisko Lipno prošlo rozsáhlou modernizací a je stále více vyhledávané nejen návštěvníky z ČR, ale i ze zahraničí. Svým návštěvníkům nabízí opravdový komfort a perfektní sjezdovky pro všechny milovníky zimních sportů. Skiareál Lipno Kramolín nabízí také pestré vyžití pro běžkaře, těšit se mohou na více než 40 km strojově upravovaných běžeckých tratí. Za mrazivého počasí si nenechte ujít jedinečné přírodní kluziště, které se nachází na zamrzlé hladině lipenského jezera, jednoduše vyměňte lyže za brusle a užijte si oblíbené přírodní bruslení.

Samozřejmostí tohoto areálu je též ski servis, parkoviště, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení, večerní lyžování a mnohé další služby. Šumava nabízí návštěvníkům opravdu pestré vyžití a to jak v zimě, tak i v létě. Okolní krajina okouzlí nejednoho návštěvníka a pokud patříte mezi milovníky lyžování, běžek či snowboardu, pak právě zde jsou ideální podmínky pro zimní radovánky.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

48.63932, 14.22932 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 48° 38' 21.552'', E 14° 13' 45.552''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu