mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Český Jiřetín, Krušné hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Český Jiřetín patří mezi nejhezčí lyžařská střediska v Krušných horách.  Nachází se v malebné obci Český Jiřetín na hranicích s Německem.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Český Jiřetín nabízí tři sjezdové tratě, které jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Přepravu zajišťují čtyři vleky, jejichž přepravní kapacita činí 2500 osob/hodinu. Lyžařské středisko Český Jiřetín patří svojí velikostí k menším areálů, ovšem právě svoji klidnější atmosférou je vyhledávaný především rodinami s dětmi.

Ovšem na své si zde přijdou i lyžaři začátečníci a pokročilí. Těšit se můžete až na 2230 metrů sjezdových tratí. Jistě oceníte přírodní sáňkařskou dráhu, kde si můžete užívat zimních radovánek do sytosti. Pokud patříte mezi začátečníky, pak navštivte lyžařskou školu. Zkušení instruktoři Vás naučí sjíždět svahy, výuka probíhá zábavnou formou.

Samozřejmostí je ski servis, půjčovna lyžařského vybavení, občerstvení, parkování až pro 300 aut, večerní lyžování a mnohé další. Pro ratolesti je připravena dětská školička s Tatrapomou. Skiareál Český Jiřetín je moderní lyžařské středisko, kde si užijí spoustu zábavy všichni milovníci zimních sportů. Svěřte své děti do moderní lyžařské školička, kde se formou her a soutěží naučí perfektně lyžovat.

Krušné hory jsou rájem pro běžkaře, lyžaře i snowboardisty. Malebná horská krajina každý rok přiláká velké množství turistů, kteří si zde užívají bohaté sněhové nadílky a komplexních služeb moderních lyžařských areálů.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.70748, 13.54737 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 42' 26.928'', E 13° 32' 50.532''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu