mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůFarma Třebušín

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+6)
Loading...
Orientační mapka výletu

Malebná farma  leží na samotě v kopcích nad obcí Třebušín, asi 10 km od Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy. Okolí farmy protíná jezdecká stezka. Nádherná okolní příroda a klid Vás jistě okouzlí. Užívat si můžete jak pěší turistiku, tak i výlety na koních či na kole.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ubytování a provoz farmy v Třebušíně je celoroční. Každá roční doba má svoje kouzlo. Jízda na koni je stejně krásná jak na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Pro ty, kteří se necítí na jízdu na koni, je zde možnost výletů na kolech, která si zde můžete zapůjčit i s vybavením nebo si jen přijet odpočinout.

V zimním období jistě stojí za zmínku návštěva sjezdovky s vlekem, kde si můžete za příznivých sněhových podmínek zalyžovat.

Součástí farmy jsou koňské stáje, ve kterých je v současné době okolo dvaceti koní. Děti zde najdou i jiná zvířata jako např. ovečky, prasátka, pejsky a kočky.

Ubytování v rodinném penzionu, který je součástí farmy nabízí  2.- 4. lůžkové pokoje. Osm pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, dva pokoje mají společnou koupelnu a sociální zařízení na chodbě. Dva pokoje je možno spojit v jeden apartmán, například pro rodinu s většími dětmi apod. Hostům penzionu je v letních měsících k dispozici venkovní bazén a hřiště. Součástí penzionu je útulná restaurace s barem.

České středohoří jistě stojí za návštěvu a to především díky svému vulkanickému původu. Rozmanitost rostlin a živočichů Vás jistě nadchne a vy si tak užijete báječný výlet nebo dovolenou se vším všudy.

Farma Třebušín-Zababeč
Třebušín 143
412 01  Litoměřice 1
Tel.: 731 523 469

Web: http://www.farmazababec.cz/

Zdroj fotek: farmazababec.cz


GPS souřadnice

50.5999003, 14.2060282 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 35' 59.64108'', E 14° 12' 21.70152''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu