mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůOblast Plzeňsko

Rozhledna na vrchu Kožich u Libákovic

Rozhledna na vrchu Kožich (584 m) zde byla postavena na konci roku 2007 a jedná se o kombinaci vyhlídkové věže a vysílače mobilního operátora. Nejedná se však o první vyhlídku na zdejším vrchu
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...

komentáře

Zelenohorská pošta – expozice veteránů

Nad historickým centrem Nepomuka se vypíná budova staré zelenohorské pošty. Pozoruhodná, původně raně barokní stavba hostí ve svých hospodářských budovách stálou expozici veteránů, tedy především motocyklů, ale i další historické techniky.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (-1)
Loading...

komentáře

Zoologická a botanická zahrada Plzeň

Zoologická zahrada Plzeň vznikla již v roce 1926 na břehu řeky Radbuzy v městské části Doudlevce. ZOO Plzeň  je druhá nejstarší v ČR a od roku 1963 působí v současném areálu na Lochotině, kde se v roce 1981 sloučila se sousední botanickou zahradou. ZOO Plzeň nabízí množství zábavy pro malé i velké.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...

komentáře

Dům pohádek – Plzeň

Dům pohádek zní jako zajímavý cíl výletu pro děti. Plzeňský Dům pohádek takový cíl určitě splňuje. Pokud své ratolesti chcete na několik hodin zabavit, v domě pohádek uprostřed Lochotínského pardu zábavu určitě najdou.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+5)
Loading...

komentáře

Pivovar Plzeň – pivovarnické muzeum

Pivovarské muzeum střeží legendu piva a pivovarnictví. Původní areál měšťanského pivovaru byl uveden do provozu v roce 1842. Ovšem tradice plzeňského pivovarnictví sahá až do roku 1295, kdy Václav II. udělil plzeňským měšťanským domům právo vařit pivo.  Zajeďte prozkoumat atmosféru středověku a odhalte tajemství výroby a způsobu podávání a pití piva od věků dávno minulých.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+4)
Loading...

1 komentář

Informační centrum Rokycany

Turistické informační centrum Rokycany  nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Rokycany (regionPlzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...

1 komentář

Informační centrum Mikroregionu Zbiroh

Turistické informační centrum Zbiroh nabízí celoročně informace o zajímavostech v okolí města Zbiroh (region Plzeňsko a Český les) a turistické oblasti Plzeňsko.
Zobrazit celý výlet »

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi
Loading...

komentáře