mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůMinifarma Falbgery

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+4)
Loading...
Orientační mapka výletu

Navštivte Minifarmu Falbgery, kde uvidíte nejen hospodářská zvířátka, ale také domácí mazlíčky. Dozvíte se zajímavosti o životě zdejších zvířat a můžete si je podrbat či pochovat. Některá zvířátka si také můžete netradičně povodit na vodítku.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Na této farmě žije kobylka českého sportovního pony s hříbětem, holandské zakrslé kozy, göttingenská miniprasátka, pejsci, kočička, králíci, morčata, indičtí běžci, pižmové kachny, slepice, andulky a ptáčci zebřičky pestré. V průběhu celého roku se rodí a líhnou různá mláďata, která jsou po jejich odstavení určena k prodeji do dobrých rukou. Do té doby tropí na dvorku různé skotačiny.

Takové morčátko si odsud můžete odvézt téměř kdykoli. Můžete si zde zakusit, co obnáší život na minifarmě. Chcete vyhřebelcovat koníka nebo zkusit vyčistit stáj? Na procházku na vodítku si můžete půjčit pejska či kozičku, od podzimu i miniprasátko a v ohradě ponyho.

Všechna zvířata jsou ráda za pohlazení, podrbání či pamlsek. Na návštěvu mohou přijet i lidé se speciálními potřebami. Terén se dá projet i na vozíčku a parkování je přímo na místě. Vstupným je dobrovolný příspěvek na krmení či přímo nějaké krmení (pečivo, zelenina, ovoce, granule, obilí…).

Otevírací doba minifarmy Borová je po telefonické dohodě kdykoli. Majitelé se z minifarmy vzdalují málokdy, takže návštěvy jsou možny vždy, když je někdo přítomen. 

Adresa: 569 82  Borová 225 – Soňa Fáberová, mobil: 721006486

Fotografie: Soňa Fáberová


GPS souřadnice

49.7511495, 16.1520685 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 49° 45' 4.1382'', E 16° 9' 7.4466''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu