mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůRybolov pro děti a dospělé

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+2)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lázně Bohdaneč jsou známé nejen svým léty prověřeným lázeňstvím, ale také soukromou atrakcí pro děti a dospělé – rybolovem. Pokud si chcete vyzkoušet pocit při chytání ryb, tak právě zde svůj sen můžete uskutečnit i bez vlastního vybavení a rybářského lístku.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Soukromý rybářský revír u Lázní Bohdaneč (areál pily) je určen pro příležitostný rybolov a spíše pro zábavu a vyzkoušení tohoto druhu sportu a zábavy. Pokud chcete během své dovolené „zajít na ryby“, můžete právě zde vše potřebné vyzkoušet a naučit se bez toho, abyste museli předem nakupovat drahé vybavení a pořizovat si oficiální rybářský lístek. Stačí chuť a dobrá nálada, vše ostatní si můžete půjčit na místě.

Místní půjčovna rybářských potřeb je vybavena jak pro potřeby dospělých, tak i malých rybářů. Seženete zde vše – od prutů až po vhodné návnady. Lovit můžete na vyhrazené vodní ploše a ve vodě na vás čeká překvapení ve formě kaprů, línů, pstruhů či candátů. Pokud se vám poštěstí, na háčku může skončit i sumec či štika.

Lov probíhá z dřevěných mol a vaše budoucí role rybáře by neměla být potupná – soukromý vodní revír je průběžně udržován a hojně doplňován o nové ryby. Úpěšnost lovu je tak téměř jistá.

A protože při rybolovu určitě dostanete hlad, můžete návštěvu zakončit v místní rybářské restauraci, kde vám nabídnou chutné rybí speciality. Během přípravy jídla děti mohou prozkoumat i přilehlé hřiště plné prolézaček a skluzavek.

Otevírací doba

Duben, Květen, Červen, Září – denně 10:00 – 19:00
Červenec, Srpen – denně 10:00 – 19:00

Areál pily Lázně Bohdaneč
Lázně Bohaneč
Web: www.rybolovprodeti.cz
Mobil: 777 788 161
Email tina.vavrova@seznam.cz

Vzhledem k rozloze areálu není pro rybolov nutná rezervace (pouze u větších firemních akcí).

 

Zdroj fotek: rybolovprodeti.cz


GPS souřadnice

50.067407, 15.669088 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 4' 2.6652'', E 15° 40' 8.7168''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu