mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůParaglide v Orlickém Podhůří

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Pocit volnosti, neomezený rozhled a žádný kokpit, který by bránil intenzivnímu vnímaní letu na vlastní kůži – takový je let na motorovém tandemovém paraglidu.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Rozhodnete-li se s tímto druhem létání seznámit osobně, po startu z letiště Jaroměř vám s padákem nad hlavou a pilotem za zády bude ubíhat krajina podhůří Orlických hor doslova pod nohama. A za chvilku už se dole zrcadlí vodní nádrž Rozkoš a posléze se objeví i rozsáhlý komplex bývalých lázní a zámku v obci Kuks.

Na pomalu letícím padáku je navíc dostatek času vše si pořádně shora prohlédnout. Pro ty krátkozraké je dokonce možné sklesat třeba i jen na padesát metrů nad zem a prozkoumat pozůstatky zámku pěkně zblízka. Ostatně odpružená tříkolka umí na rozdíl od letadla hladce přistát a podívat se dá na zajímavá místra i ze země a pak hned zase letět o hrad dál.

I všeobecně známá místa nám z výšin ukazují svou dosud nepoznanou tvář. Proč se tedy pro jednou nevydat na hrady a zámky trochu jinou cesto a to po nebi.
Tandemový let může podniknout prakticky kdokoliv, kdo je starší 10 let a nemá žádné závažné zdravotní potíže.

Tandemové lety si můžete objednávat 365 dní v roce a jsou uskutečňovány z letiště v Jaroměři. Oblíbené trasy letu jsou zámek Kuks, Ratibořice, Opočno, Nové Město nad Metují atd.

Objednat si můžete buď 15, 30 nebo 60 minutové lety.

Tandemové seskoky
Tel.: 777 062 699
Web: http://www.tandemove-lety.cz/

Zdroj fotek: www.tandemove-lety.cz


GPS souřadnice

50.332887, 15.954558 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 19' 58.3932'', E 15° 57' 16.4088''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu