mapka Karlovarský kraj Ústecký kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezký kraj Olomoucký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj

nebo vybírejte podle turistických regionůSki areál Boží Dar – Neklid, Krušné Hory

Hlasujte: nelíbí se milíbí se mi (+1)
Loading...
Orientační mapka výletu

Lyžařský areál Boží Dar – Neklid je skvěle dostupný, leží pouhých 125 km od Prahy a 100 km z Plzně. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak i lyžaři začátečníky a pokročilí. Boží Dar je naše nejvýše položené městečko (1028 m n. m.) situovaným nedaleko hraničního přechodu s Německem. Necelé 3 km od lyžařského střediska Neklid se nachází známé německé středisko Oberwiesenthal a stejně daleko je to i na Klínovec.

Pošlete nám na e-mail info@vlastiveda.cz Váš tip na prima výlet a vyhrajte každý měsíc trička!

Ski areál Neklid nabízí svým návštěvníkům celkem 6 sjezdových tratí lehké až střední obtížnosti. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a uměle zasněžovány. Převoz zajišťuje třísedačková lanovka a 5 vleků. Pro milovníky snowboardu je připraven snowpark, kde si jistě užijí spoustu zábavy i zkušení rideři.

Pravidelně se zde pořádají závody Českého poháru. Samozřejmostí je večerní lyžování, ski servis, půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská škola, parkoviště, občerstvení a mnohé další. Pro příznivce běžeckého lyžování je v okolí mnoho značených a upravovaných běžeckých tras, ze kterých se můžete kochat překrásnou panenskou přírodou kolem Božího Daru a na Krušnohorské magistrále. Skiareál Neklid uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Krušné hory nabízejí moderní lyžařská střediska, bohatou sněhovou nadílku a malebnou panenskou přírodu.

Zdroj fotek: www.holidayinfo.cz


GPS souřadnice

50.4164, 12.9194 (latitude/šířka, longitude/délka)

N 50° 24' 59.04'', E 12° 55' 9.84''Výlet - mapa okolíVíte, že turistika spojená se zábavou je Geocaching?Pridat.eu

Napište nám komentář k tomuto článku
Tipy na výlety v regionu